Snídaně s Tescem

Dne 4. února 2019 se v Domově pro seniory, ul. Antonína Dvořáka konala Snídaně s Tescem. Zástupcům jmenovaného obchodního řetězce se naše zařízení natolik zalíbilo, že si nás vybrali, rozhodli se zrealizovat návštěvu a donést všem obyvatelům našeho domova něco dobrého na zub.

Navštívily nás dvě velmi milé zástupkyně obchodu, které donesly opravdu samé dobroty, jako jsou koblihy, koláče, loupáčky, pudinkové koblihy apod. a dvě krásné květiny, které všem udělaly velkou radost a které budou zdobit naši místnost, kde probíhá ergoterapie.

Každý z uživatelů si ke kávě či čaji vybral to, na co měl chuť a všichni si společně pochutnali. Během společné snídaně probíhal rozhovor na téma pobytu v domově, jak se zde lidem líbí, jak se mají a proběhla také prohlídka. Těm, kteří se nemohli na snídani dostavit osobně, ať už z důvodu zdravotního stavu či jiného, byly pochutiny doneseny na bytovou jednotku, kde si na nich mohli pochutnat.

Velmi děkujeme za příjemně strávené dopoledne a budeme se těšit na další společnou akci, která proběhne v květnu v našem zařízení.

 

Taťána Sklenářová, DiS.
sociální pracovnice
Domov pro seniory, ul. Antonína Dvořáka 2166, Most