Společná návštěva divadla

V těchto dnech všichni prožíváme těžkou dobu v důsledku dramatického nárůstu případů osob nakažených coronavirem. Začínají platit vládní opatření, které mají za cíl co nejvíce omezit setkávání lidí. A tato opatření musíme respektovat.
 
Přesto se nám podařilo začátkem měsíce října, v době, kdy ještě nebyla tato přísná opatření, navštívit Městské divadlo v Mostě a shlédnout společně představení hostujícího Studia Dva, Divadla Praha s názvem MADAME RUBINSTEIN.
 
Jednalo se o tragikomický příběh královny kosmetického impéria Heleny Rubinstein a její největší rivalky Elizabeth Arden v podání výborné Dany Syslové, Mileny Steinmasslové a Jiřího Hány. Ocenění si zasloužil i humor, kterým bylo celé tragikomické představení prošpikované. Reagovalo celé publikum, ve kterém měla také zastoupení šedesátka seniorů. Kromě krásného kulturního zážitku jsme za tak velkou účast a zorganizování návštěvy divadla dostali i poděkování z Magistrátu města Mostu. Hojnou účastí jsme také pomohli v této těžké době i Městskému divadlu v Mostě.
 
Nezbývá nám než si přát, aby tato těžká doba pominula a všichni jsme zase mohli společně nebo individuálně navštěvovat kulturní akce, absolvovat společná setkání a aktivity. Všem budiž přáno přežít tuto dobu v plném zdraví.
Helena Houšková
kulturně výchovná pracovnice