Tety z Malíkovky uspořádaly pro děti Kloboukový den


Jak je již v našich jesličkách a dětském stacionáři tradicí, každý rok se u nás pořádá Kloboukový den. Děti si přinesou z domova vlastní ozdobené kloboučky a poté se vydáme s tetami na kloboukovou promenádu. Letos se stal naším cílem rekreačně – sportovní areál Benedikt, kde jsme s dětmi zavítaly na dětské hřiště a cestou jsme také pozdravily kačenky.

Celé dopoledne jsme skotačily na klouzačkách a houpačkách. Po návratu do jesliček byly děti odměněny za své krásné kloboučky balónky a malou sladkostí.

Náš Kloboukový den byl plný zábavy a smíchu, a to i tehdy, když nám nezbedný vítr některé z kloboučků odvál z hlavy a tety je chytaly zpět, to byla teprve zábava :-)!

 

Bc. Denisa Benešová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář

a Středisko denní péče o děti do tří let

Františka Malíka 973, Most