Vánoce přinášejí radost

Vánoce mají obrovskou sílu. Samozřejmě i ty letošní, přes všechno, co se děje. Lidé jsou štědřejší, otevřenější a snaží se dělat radost. A na druhé straně jsou lidé, kteří tu radost velmi silně prožívají a přijímají s vděčností vše krásné, co jim dny přinášejí. A právě tahle radost poznamenala Astru.

Radost, ta není jen o pocitu, je především o lidech. Ta dnešní je o pracovnicích z 1. stanice, které vyrobily andělíčky. Dále o paní Fáberové a její dceři, které vyrobily tácky se zdobením. Je také o Mgr. Pavle Madarové a o dětech ze 4.C ze 14. ZŠ, odkud jsou papíroví andělíčci. Potom je dnešní radost i o paní Nikole Coufalové, která věnovala našim seniorům kosmetické balíčky. Další částí radosti je Aneta Kopecká a její maminka, které vytvořily pomerančová přání.

Děkujeme všem, protože právě díky takovým radostem jsou všechny naše dny veselejší.

kolektiv MSSS v Mostě – p. o.