Vánoční potěšení v DpS Wolkera

V pátek 18. prosince 2020 jsme u nás v Domově pro seniory Jiřího Wolkera na chvilku zapomněli na starosti dnešních dní. Velké poděkování za to patří studentům a profesorům Základní umělecké školy F. L. Gassmanna. Studenti si pro nás připravili pásmo vánočních písní a přišli nám je zahrát pod okna.

Uživatelé, oblečeni do teplých kabátů, vyšli na své balkóny a někteří přišli i do zahrady. V zahradě je milým slovem přivítala vedoucí zařízení Mgr. Lenka Makovcová. Poté se slova ujal pan profesor Jan Hönig, který se přidal k naší paní vedoucí a popřál všem krásné svátky vánoční. Jeho slova seniory velmi potěšila a vánoční vystoupení nás zahřálo u srdce. Moc děkujeme za milé odpoledne, které nás dokázalo alespoň na chvíli přenést do vánoční atmosféry.

Věra Hampejsová, DiS

ergoterapeutka