Vesele do školky

Za několik dní děti ze Střediska denní péče v ulici Františka Malíka ukončí svoji docházku v jesličkách. Během roku se mnohému naučily, našly nové kamarády. Nám tetám bylo s dětmi prima, a žasneme, co všechno se naučily a zvládly. Loučení by mělo být veselé, a proto jsme si to dnes všichni parádně užili. Zahrada patřila dětem. Nechyběly hry, soutěže, něco dobrého na zub a hlavně skvělá nálada všech, kteří přišli.

Co dodat?

Ještě s dětmi projdeme známá místa, zahrajeme poslední hry a pobyt v jesličkách bude pro všechny nenávratně minulostí. Na děti čeká cosi nového a krásného. Přejeme dětem šťastné vykročení do další etapy jejich života a samé pohodové dny.

Rodičům děkujeme za důvěru, se kterou nám svěřili to nejdražší, svoje děti.

Jaroslava Puntová
vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku, ul. Františka Malíka, Most