Vítání jara


Velikonoce jsou z historického hlediska svátky spojené s vítáním jara a protože my se na období, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku, netrpělivě těšíme, rozhodli jsme se, že jaru pomůžeme a náležitě jej přivítáme.

Pro naše děti z jesliček i dětského rehabilitačního stacionáře jsme si tak připravili krásnou výzdobu a co víc, naši dva velikonoční zajíčci pro ně nachystali překvapení v podobě sladkého balíčku. Ačkoliv nám zatím současná situace neumožňuje otevřít jesličky, doufáme, že o to větší radost děti budou mít, až se nám vrátí
a budou si moci prohlédnout, co vše si pro ně tety přichystaly.

Přejeme všem krásné a klidné prožití velikonočních svátků.

Bc. Denisa Bušová, vedoucí zařízení

Denní dětský rehabilitační stacionář

a Středisko denní péče o děti do tří let

Františka Malíka 973, Most