Výběrová řízení – volné pracovní pozice

MSSS v Mostě – p. o. vyhlašuje výběrová řízení na následující pracovní pozice:

 

sociální pracovník

všeobecná sestra / praktická sestra

 

Pro podrobné informace ohledně nabízených pracovních pozic klikněte na následující odkaz:

http://msss-most.cz/kariera/volna-pracovni-mista/

 

 

Kontakt – personální oddělení

Lýdia Pavlicová
telefon: 476 768 851
e-mail: pavlicova@msss-most.cz

Dagmar Zemková, Dis.
telefon: 476 768 851
e-mail: zemkova@msss-most.cz

Upozornění:
Odesláním strukturovaného životopisu souhlasíte s tím, aby MSSS v Mostě – p. o., se sídlem Barvířská 495, 434 01 Most, (dále jen organizace), zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) ve smyslu Nařízení (EU) č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.