VYHLÁŠENÁ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ

1 odpověď

  1. 2. září 2022

    […] Od redakce HL – 2.9.2022 0 2 Náplň práce: -poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu -dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu se zvláštními právními předpisy -vedení zdravotnické dokumentace a dalších dokumentací vyplývající ze zvláštních právních předpisů, práce s informačním systémem zařízení -ve spolupráci s fyzioterapeutem a ergoterapeutem provádí rehabilitační ošetřování, to je zejména polohování, posazování, dechová cvičení a metody bazální stimulace s ohledem na prevenci a nápravu hybných a tonusových odchylek, včetně prevence dalších poruch z mobility -přejímá a kontroluje uložení léčivých přípravků, četně návykových látek a manipulace s nimi a dále zajišťuje jejich dostatečnou zásobu Minimální požadované vzdělání: -středoškolské s maturitou -vyšší vzdělání výhodou Osobnostní předpoklady a dovednosti: -zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost -trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost -ochota pracovat ve směnném provozu Nabízíme: -zajímavou pracovní příležitost ve stabilní organizaci -moderní pracoviště pro moderní zdravotní sestru, možnost využití -inovací a nových informačních technologií -nadstandartní platové podmínky Více info také zde http://msss-most.cz/vyhlasena-vyberova-rizeni/ […]