Výlet na taneční odpolední čaje do restaurace a kavárny U MNICHA v Mníšku

V pátek 21. února vyrazila padesátka seniorů Městské správy sociálních služeb v Mostě – příspěvkové organizace na pozvání do restaurace a kavárny U MNICHA v Mníšku u nás v Krušných horách. Nikdo nevěděl, co nás čeká, a všichni byli velice mile překvapeni. Každá skupinka našich seniorů byla osobně přivítána ještě před vstupem do restaurace a všichni dostali malý dáreček na uvítanou ve formě obrázku od paní Zmatlíkové. Po uvedení na místo byl podáván pozdní oběd dle přání seniorů a následovala hudební produkce kapely PDF.

Naši to na parketu i mimo něj pěkně roztočili. Svedli k tanci i jiné, pravděpodobně německé návštěvníky. Parket nebyl ani chvilku prázdný a do tance se zapojili skoro všichni senioři z našich domovů i penzionů. Vše vyvrcholilo „Mašinkou“ a restaurace byla naše. Ten čas uletěl, ani nevíme jak, a už jsme museli jet kolem 20. hodiny domů. Kdyby už nebyl domluvený čas odjezdu, tak by tam všichni rádi zůstali. Krásné prostředí, příjemná hudba, skvělé jídlo a příjemný personál – to nemělo chybu. Domluvili jsme se, že do restaurace a kavárny U MNICHA znovu pojedeme. Taneční čaje se zde budou konat pravidelně 1x za měsíc.

Děkujeme za super akci.

Helena Houšková, vedoucí zájezdu