ZÁBAVA K MDŽ

Dne 7. 3. 2019 jsme oslavili v Domově pro seniory, ul. Barvířská 495 v Mostě MDŽ. Úvodem Mgr. Radka Tížková uvítala přítomné a poté, náš pan ředitel, ing. Martin Strakoš, předal každé ženě květ karafiátu. Tato oslava byla netradiční tím, že z důvodu onemocnění člena kapely MELODIE, byla tato kapela nahrazena hudbou z reproduktoru. Po chvíli hudby vstoupil na podium pan ředitel a informoval přítomné, že nám zazpívá 3 písničky. Prvá byla „Mackie Messer“ od Kurta Wielleho. Dále píseň „Schody do nebe“ jejíž autorem je Karel Kopecký. Písní bylo bezpočet, byla to přímo plejáda, nelze je všechny vyjmenovat. Mně utkvěla v paměti píseň Alla Pugačeva – Milion růží. Mezi lidmi panovala skvělá nálada, ke které přispělo pohoštění, kterého se ujaly ergoterapeutky

Jako třešnička na dortu byla slova našeho pana ředitele, který pronesl krásná, citová slova k nám seniorům. Nepochybně, mnohý z nás si tato upřímná slova uchová ve svém srdci.

Děkujeme panu řediteli a Mgr. Radce Tížkové, za zpestření této zábavy, a dalším ergoterapeutkám, které se jakkoli podílely na oslavě tohoto dne, opět jednoho, na který budeme rádi vzpomínat.

 

Anděla Karlíková

uživatelka domova pro seniory Barvířská 495 v Mostě