ZÁKAZ NÁVŠTĚV v pobytových sociálních službách MSSS v Mostě – p. o.

❗️❗️UPOZORNĚNÍ NA ZÁKAZ návštěv již od pátku 9. 10. 2020❗️❗️

Na základě Usnesení vlády České republiky ze dne 8. 10. 2020 č. 998 o přijetí krizového opatření si vás dovolujeme informovat, že s ohledem na epidemiologickou situaci je vydán s účinností od PÁTKU 9. 10. 2020 od 00:00 hod ZÁKAZ NÁVŠTĚV ve všech zařízeních pobytových sociálních služeb MSSS v Mostě – p. o.

 
Usnesení se týká těchto zařízení:
 
📌Domov pro seniory, Domov se zvláštním režimem, Domov pro osoby se zdravotním postižením, Barvířská 495, Most
 
📌Domov pro seniory, Jiřího Wolkera 404, Most
 
📌Domov pro seniory, Antonína Dvořáka 2166, Most
 
Balíčky pro uživatele je možné donášet v době od 9 h do 18 h. Žádáme o označení balíčků jménem, příjmením uživatele a patrem domova, kde bydlí. BALÍČKY musí být zabaleny tak, aby byla možná jejich dezinfekce.
 
Děkujeme za pochopení!
 
Ing. Jarmila Kotyzová