Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

23. března 2023

Brigáda seniorů ve Wolkerovce


Jako každé jaro i to letošní znamená možnost seniorů pomoci při úklidu záhonků před domovem. 🍀🍀🍀

Na tu letošní jarní práci se ergoterapeutce Věrce přihlásilo dokonce 11 seniorů, což je velký úspěch. Před zařízením to najednou ožilo, uživatelé, ať už s chodítky či bez nich, si rozdělili úkoly a pracovní náčiní a vrhli se do práce. Zametali, pleli, čistili záhonky od suchých rostlin a listí. A musím říct, že záhonky prokoukly. Ještě nemáme zcela hotovo, ale už teď mohou mít všichni zúčastnění radost nad vykonanou prací. Všem pomocníkům moc děkujeme. 🙏🙏🙏

Mgr. Lenka Makovcová, DiS., vedoucí zařízení