Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

06. července 2024

Cykloterapie u jezera MOST, nová energie pro seniory


Cykloterapie je dobrovolná neplacená služba pro lidi, kteří mají problém s pohybem. Aktivita spočívá v tom, že seniory se špatnou pohyblivostí anebo i tělesně postižené vozí proškolení zaměstnanci MSSS v Mostě – p. o., na výlety po okolí (zejména na okruhu okolo jezera Most) a tím jim zlepšují kvalitu života, přinášejí nové zážitky, spokojenost a vědomí, že ostatní lidé je neopustili (z tohoto důvodu vzniklo i celosvětové hnutí CWA – Cycling without age - cyklistika v každém věku, které začalo nemohoucí seniory či tělesně postižené vozit na výlety po okolí speciálně upravenými elektrokoly).