Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

11. června 2024

Den pro rodinu 2024


Měsíc květen má i u nás v zařízení svoji tradici - Den pro rodinu. 🍀🍀🍀
 
Letos byl v Harmonii pořádán v pořadí již 3. ročník setkání uživatelů s rodinnými příslušníky na dané téma. V předchozích ročnících to byl Den pro rodinu s elektroautíčky, vloni Den pro rodinu zaměřený na animoterapii a podporu Městského útulku v Rudolicích. Letošní ročník byl inspirován Olympijským festivalem, který se bude konat o prázdninách na Jezeře Most, nazvaný Sportovní festival aneb Setkání s Asterixem a Obelixem. 🥳🥳🥳
 
V rámci odpoledne jsme měli možnost potkat na zahradě Harmonie opravdového Asterixe a Obelixe a Bohyni Janičku, která nám celý festival zahájila společně s paní vedoucí Ing. Jitkou Vlasákovou. Zahrada se nám zaplnila uživateli, kteří si společně s malými fotbalisty z FK Blažim u Mostu mohli vyzkoušet připravené sportovní disciplíny v duchu olympiády - curling, střelba, hod na cíl apod. 💪💪💪
 
Malé překvapení měly pro uživatele připraveni ergoterapeutky a aktivizační pracovníci, kteří si pro uživatele secvičili Poupata a pro velký úspěch několikrát zopakovali. K posezení nám hrála reprodukovaná hudba, podávala se káva a ovocný koláč. V průběhu odpoledne mezi nás zavítal i pan ředitel Ing. Luboš Trojna a žáci ze ZUŠ F.L. Gassmanna s připraveným hudebním programem. 🤩🤩🤩
 
Odpoledne se skutečně vydařilo, počasí nám přálo a těšíme se na další shledání. 🙏🙏🙏
 
Hana Bruchtilová,
ergoterapeutka