Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

09. června 2024

Dětský den s MŠ Albrechtická


Ve středu 5. června 2024 se v Penzionu pro seniory Albrechtická uskutečnil „Dětský den s MŠ Albrechtická“. Počasí nám přálo a nic nebránilo tomu, abychom přivítali celou školku v počtu 65 dětí i s učitelkami. 🌞🌞🌞
 
Zahrada penzionu se v tu chvíli proměnila v obrovské dětské hřiště. Samozřejmě senioři a zaměstnanci byli součástí celé akce a pomáhali nám jak s přípravou, tak i s organizací. 💪💪💪
 
Na začátku nám byla předvedena ukázka požárního cvičení malými členy kroužku dobrovolných hasičů, se kterými jsme letos navázali spolupráci. Poté byly děti rozděleny do soutěžních disciplín, které pro ně připravila aktivizační pracovnice Janička. U každé disciplíny byli k dispozici senioři, kteří měli vše na povel. Jednu s disciplín si připravili i dobrovolní hasiči, a děti si tak mohly vyzkoušet hašení naostro. Vedoucí penzionu měla za úkol s Janičkou dekorovat dětské tvářičky zvířátky nebo postavičkami z pohádek. 👏👏👏
 
Nakonec jsme si pro malé nezbedníky připravili překvapení v podobě živých kůzlátek, které mělo veliký úspěch nejen u dětiček, ale i u seniorů. Dopoledne se velice povedlo a mám radost z toho, že se můžeme takto mezigeneračně setkávat a sdílet spousty úžasných zážitků. 🙏🙏🙏
 
Mgr. Veronika Jakubcová,
vedoucí zařízení