26. června 2026
Slunce hřeje, vzduch voní létem a na zahradě se pomalu roztápí gril. Všechno začíná nenápadně – pár talířů s klobásami či marinovaným masem, miska čerstvého salátu, křupavé pečivo. Ale už první prasknutí uhlíků a vůně linoucí se vzduchem slibují, že dnešní odpoledne bude stát za to. 🤩🤩🤩
Na stole se vedle sebe usadí skleničky s kávou, čerstvá voda ve džbánu i sklenky s pěnou – každý si najde to své. Povídání plyne lehce, smích se mísí s cinkáním příborů a občasným zasyčením, když se na roštu otočí šťavnatý kousek masa nebo uzeniny. 🍀🍀🍀
Přesně takhle jsme si užívali chvíle klidu a pohody na naší červnové „grilovací“ kavárničce. Nikdo nikam nespěchá – čas se zpomalil, aby si všichni mohli vychutnat nejen jídlo, ale i společnost. Slunce svítí, větřík pofukuje a nálada zůstává veselá. 🫶🫶🫶
Grilování totiž není jen o jídle. Je to o sdílení okamžiků, které se stanou vzpomínkami. O vůni léta, o přátelích kolem stolu a o tom, že někdy stačí jen dobré počasí, pár surovin a chuť být spolu, aby vzniklo něco výjimečného. ☝☝☝
Během letních měsíců se naše cesty na chvíli rozejdou, ale v září se opět potkáme a již nyní víme, že rozhodně bude o čem povídat! 🙏🙏🙏