Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

22. května 2023

Májová zábava v penzionu Albrechtická


V podvečer 19. května jsme se v Penzionu pro seniory v Albrechtické ulici sešli na Májové zábavě. 🙌🙌🙌

Dopoledne jsme s pomocí paní Jany Čajové (aktivizační pracovnice) jarně vyzdobili společenský sál. Ke kávě a muffinu nám začali hrát manželé Hvozdovi a jejich hudba nás jen velmi pomalu začala zvedat ze židlí. Nakonec se zábava přeci jen rozproudila a s velkým jásotem jsme mezi námi přivítali i paní Helenku Houškovou, která nás přišla potěšit svojí přítomností. Po skončení hry na klávesy nás ještě velmi potěšil pan Hvozda přídavkem na akordeon, kdy se mu povedlo rozezpívat celý sál. A už se těšíme na další zábavu, tentokrát to bude Václavská. 👑👑👑

Miloslava Jarošová
obyvatelka penzionu