Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

26. února 2024

Masopustní veselice v Komořanské


Období masopustu pro nás představuje především příležitost se společně sejít, pobavit se a zpestřit si všední dny. Nejinak tomu bylo i ve čtvrtek 22. února a musím říci, že masopustní odpoledne se velmi podařilo. 👏👏👏
 
Obyvatelé napekli různé druhy sladkostí, oblékli se do veselých masek a většina z nich se zúčastnila i připravených soutěží, za což dávám palec nahoru. I když mohli vyhrát jen tři, vyhráli všichni, protože do toho šli s chutí a nadšením bez rozdílu věku a zdravotního handicapu. 👍🫶🏆
 
Příjemné odpoledne doprovázela hudba na přání z CD přehrávače a za odměnu si všichni pochutnali na zabijačkových pochoutkách, které byly připraveny formou rautového stolu a mizely rychlostí blesku. 🍗🍖🦴
 
Děkuji všem za skvělou náladu a chuť se bavit❕🍀🍀🍀
 
Ing. Šárka Šimanová
vedoucí penzionu