Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

13. února 2024

Na webu MSSS v Mostě - p. o. byl doplněn archiv časopisu HARMONIE TŘETÍHO VĚKU


Na našem webu byl nově doplněn archiv časopisu HARMONIE TŘETÍHO VĚKU. K dispozici jsou vydání až do roku 2018. Čtenáři mohou porovnat, jakou zásadní proměnou časopis prošel. Má novou grafickou podobu. Redakce zapracovala také na tom, co čtenáři najdou uvnitř. Původně se jednalo převážně o interní časopis, nyní je věnován také veřejnosti. Jeho obsah nabízí nejen informace o poskytovaných sociálních službách, ale také statistická data organizace, rozhovory se zaměstnanci, zajímavé a důležité zprávy týkající se aktuálních témat.

https://msss-most.cz/harmonie-archiv