Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

24. května 2023

Na zahradě Domova pro seniory Harmonie v Mostě budujeme ptačí ráj


S příchodem jara jsme si opět mohli naplno uvědomit, že běžnou a potřebnou součástí našeho životního prostoru, našeho bezprostředního okolí, našich parků, zahrad, lesíků a dalších míst je ptactvo. Opeřenci nám dokáží zpříjemňovat existenci a zlepšovat náladu svým půvabným vzhledem i zpěvem, jejich pozorování či krmení může být milou kratochvílí. A tak jsme se v naší organizaci rozhodli využít této pozitivní skutečnosti a uživatelům, jejich rodinným příslušníkům, ale i zaměstnancům či návštěvníkům udělat radost. V přední části zahrady Domova pro seniory Harmonie jsme začali vytvářet nové zázemí pro ptactvo všeho druhu.