Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

18. února 2024

Pestrý týden za námi


V našem Denním stacionáři pro mentálně postižené klienty se pořád děje něco zajímavého, opět za sebou máme týden plný pestrých aktivit, které nás baví. 🤩🤩🤩
 
Na pondělní dopoledne byla naplánovaná tělocvična v našem zařízení, cvičili jsme s klienty Denního stacionáře v ulici Jiřího Wolkera na podložkách a do rytmu nám hrála příjemná hudba. V odpoledních hodinách jsme šli naplnit krmítko pro ptáčky na naší zahradě a pak jsme pozorovali, jak se slétají ke svým dobrotám. Jistě jim chutnalo, protože během chviličky bylo krmítko zcela prázdné. 🍀🍀🍀
 
V úterý jsme se v ranních hodinách vydali na nákup, měli jsme v plánu v našem kroužku vaření upéct jablečnou bábovkou a také si na ní pochutnat. Společnými silami jsme vše zvládli a po obědě jsme jako každé úterý četli na pokračování. 🥯🥯🥯
 
Středa byla zajímavá tím, že si klienti denního stacionáře vyhledávali písně na interaktivní tabuli a pak jsme je společně zpívali. Odpoledne se nám podařilo vyluštit křížovku i několik hádanek. 💪💪💪
 
Ve čtvrtek jsme jeli autem do mosteckého muzea, kde se o nás pěkně postarala paní Škrabáková se svým zajímavým programem. 🙏🙏🙏
 
No a v pátek jsme již tradičně navštívili náš oblíbený mostecký Aquadrom, kde jsme cvičili ve vodě, vyzkoušeli jsme si vodní kolo, přeplavali jsme si několikrát celý bazén a i jsme se svezli na skluzavce. 💦💦💦
 
Monika Soukupová,
DspMp