Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

26. května 2024

Poděkování pěveckému sboru Gymnázia v Mostě


Jménem obyvatel našeho penzionu Komořanská bych chtěla moc poděkovat všem studentům z Pěvecký sbor SMoG a především jejich sbormistryni Mgr. Daně Řepové za jejich pravidelná vystoupení v našem penzionu. 🎼🎼🎼
 
Jejich vystoupení jsou vždy úžasná, nabitá energií a přinášejí našim seniorům velkou radost a potěšení. Studenti dávají do svých vystoupení vše a projevilo se to také na jejich posledním vystoupení dne 21. května, kdy podali skvělý výkon, přestože byli výrazně početně oslabeni absencí studentů maturitních ročníků. 🍀🍀🍀
 
Ještě jednou moc děkujeme. 🙏🙏🙏
 
Ing. Šárka Šimanová,
vedoucí penzionu