Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

08. června 2024

Procházka na Šibeník


Blíží se nám léto a to je pro nás období sluníčka, procházek a času stráveném v přírodě. 🌞🌲🙂
 
Dnes jsme si tedy vyšli se seniory z penzionu Komořanská na Šibeník. Obdivuji seniory, kteří neztrácejí smysl pro humor a nadšení. Například paní Anička, která příští měsíc oslaví své 98 narozeniny, utíkala po chodbě pro svůj vozík, abychom jí náhodou neutekli a mohla jít na procházku s námi. Úctyhodný věk, její energie a chuť něco tvořit - tvořit své dny hezčí. 🙂🌹🍀
 
Pan Jára nás zase proškolil v autoškole a všichni jsme si museli povinně vyzkoušet jízdu v jeho Mercedesu. I když jsme byli z počátku rozpačití, nakonec jsme se všichni svezli a docela pobavili. Mimochodem pan Jára se svou ženou Hankou začali také navštěvovat naše pravidelné hodiny tělocviku a sportovního dopoledne. Konečně první muž mezi námi - a další muž se k našim cvičenkám přidal na Penzionu Ke koupališti. 🚗🙂💪
 
Jsou úžasní a opravdu se snaží a je příjemné to sledovat. Dnes to byly hezké chvíle a příjemný slunečný den. 🙏🙏🙏
 
Jana Čajová,
aktivizační pracovnice