Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

10. června 2024

Turnaj seniorů MSSS v curlingu


Domov pro seniory Jiřího Wolkera byl ve středu 5. června 2024 hostitelem seniorů MSSS v Mostě v curlingu. 🫶🫶🫶
 
Tuto hru jsme obdrželi před několika lety od zřizovatele Magistrátu města Mostu a využíváme jí dodnes. Hra je uzpůsobená možnostem seniorů, hrací deska je umístěná na stole a hrají tříčlenná družstva. 💪💪💪
 
Tato hra není příliš běžná. Je zde důležitý cit pro přesnost a odhad. Ale určitě je zábavná. Letošního turnaje se zúčastnili senioři ze 3 domovů a dvou penzionů. Třetí penzion se ze soutěže omluvil. Mimo sportovní části je důležitá i oblast společenská a sociální. Setkání známých, popovídání si je také velkým přínosem takových to akcí. 🍀🍀🍀
 
A jak to dopadlo dokazuje výsledková listina. Opět jedno hezké setkání a spousty nových zážitků si mohli senioři tento den zažít a užít. Příště už nás čeká letní setkání seniorů na hipodromu. 🤩🤩🤩
 
Helena Houšková,
aktivizační pracovnice