Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

12. února 2024

Turnaj v Člověče, nezlob se


Ve středu 7. února 2024 se na velkém sále Harmonie konal Turnaj MSSS ve hře Člověče, nezlob se. 🤫🤫🤫
 
Přivítali jsme čtyřčlenná družstva zástupců z našich domovů se svým doprovodem, na pomyslnou startovní čáru nastoupili zástupci Domova pro seniory Harmonie, Domova pro seniory ul. A. Dvořáka a Domova pro seniory J. Wolkera. 👏👏👏
 
Při prvním kole soutěžila jednotlivá družstva společně, při druhé hře se nám hráči promíchali - takzvané Škatulata, batulata - a do finálového utkání postoupili hráči, kteří se umístili u daného stolečku na prvním místě. 💪💪💪
 
Souboj to byl opravdu nelítostný až do konce, však se také hrála nemilosrdná hra, ve které se všichni vyhazují. Na závěr obdrželi všichni zúčastnění kalendář a pamětní list a mohlo se přejít na vyhlášení 4 nejlepších hráčů hry Člověče, nezlob se a to následovně:
 
🥇 1. místo - paní Jarmila Václavovičová (Harmonie)
🥈 2. místo - paní Marie Hostašová (DpS A.Dvořáka)
🥉 3. místo - pan Miroslav Lapáček (Harmonie)
🏅 4. místo - paní Johanna Janoušová (Harmonie)
 
Výherci taktéž obdrželi kalendář, pamětní list a další drobné ceny. 🏆🏆🏆
 
Děkujeme všem za účast a těšíme se na další shledání při turnajích, které MSSS v Mostě - p. o. pravidelně pořádá. 🙏🙏🙏
 
Hana Bruchtilová,
ergoterapeutka DpS Barvířská