Nástroje přístupnosti
Nástroje
přístupnosti
Zvětšit text Zmenšit text Čitelné písmo Stupně šedi Vysoký kontrast Negativní kontrast Světlé pozadí Podtrhnout odkazy Reset
Kontakt

Menu

20. května 2024

Turnaj v kuželkách


Ve čtvrtek 16. května 2024 se v Penzionu pro seniory Ke Koupališti uskutečnil 8. ročník Turnaje MSSS v Mostě – p. o. v kuželkách. Každé zařízení reprezentovalo tříčlenné družstvo. 👩‍🦳🧑‍🦳👵🧓👴
 
Hrálo se pět kol po dvou pokusech na speciální kuželkové dráze, kterou pro naše seniory svépomocí vyrobili naši údržbáři. Tato dráha umožňuje hrát kuželky i seniorům s pohybovým handicapem. 💪💪💪
 
Zahájení turnaje se ujala vedoucí zařízení Mgr. Veronika Jakubcová s panem ředitelem Ing. Lubošem Trojnou a s kulturní pracovnicí Helenou Houškovou. Seniory přišla povzbudit i Monika Levá z Magistrátu města Mostu. Ředitel organizace ukázal účastníkům, jak kuželky také ovládá a popřál mnoho úspěchů. 🍀🍀🍀
 
Nálada během turnaje byla výborná, senioři se navzájem povzbuzovali a fandili si. Ceny a medaile pro vítěze, které vyrobili senioři v keramické dílně, předala vedoucí zařízení. Senioři si dopoledne plné soutěžení užili a jistě se těší na další akce, které pro ně připraví Městská správa sociálních služeb v Mostě – příspěvková organizace. 🙏🙏🙏
 
Mgr. Veronika Jakubcová,
vedoucí zařízení